Kompletná dodávka a montáž sadrokartónových systémov, zvukových a tepelných izolácií ako aj protipožiarnej ochrany. Dlhoročné skúsenosti zo zrealizovaných projektov na Slovensku, Nemecku, Rakúsku a Taliansku.

MOORTEN, s.r.o., I.Lihoveckého 1885/6, 960 01 Zvolen, Slovensko

info@moorten.sk

+421 905 253 709

 

O nás

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi, kvalitne a v stanovenom termíne prevedená práca je prioritou a zároveň aj samozrejmosťou.

Profil spoločnosti

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť kompletnej dodávky a montáže sadrokartónových systémov, zvukových a tepelných izolácií ako aj protipožiarnej ochrany.

V danej oblasti pôsobíme už viac ako 15 rokov a na realizáciu používame len najkvalitnejšie materiály od certifikovaných a renomovaných výrobcov na suchú výstavbu. Dlhoročné skúsenosti zo zrealizovaných projektov na Slovensku, Nemecku, Rakúsku a Taliansku nám dávajú informácie o použitých materiáloch a najmodernejších technologických postupov suchej výstavby, ktoré sú zárukou kvality, spoľahlivosti a praxou overeného partnera pre Vaše stavebné projekty v oblasti sadrokartónových konštrukcií.

Na základe našich skúseností vieme, že našim zákazníkom môžeme poskytnúť kompletné služby s poradenstvom v najvyššej kvalite. 

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi, kvalitne a v stanovenom termíne prevedená práca je prioritou a zároveň aj samozrejmosťou.

Naše profesionálne skúsenosti

Máme viac ako ako 15 ročné skúsenosti a stovky zrealizovaných projektov na Slovensku, Nemecku, Rakúsku a Taliansku.
Montáž sadrokartónových systémov0%
Omietky a maliarske práce0%
Návrh a plánovanie interiéru0%
Výroba nábytku na mieru0%